500 500 500 | KONTAKT@GOIL.PL

Olej opałowy

Dobra jakość przystepna cena

Olej opałowy - zalety naszego paliwa

Wykorzystywany przez nas do dystrybucji olej opałowy to olej opałowy lekki Orlen Ekoterm Plus albo Lotos Red. Produkt dostarczamy firmom z różnorodnych branż, a także gospodarstwom rolniczym i domowym. Olej opałowy dostarczany przez nas jest z powodzeniem wykorzystywane w przemyśle, hotelarstwie, ciepłownictwie, a także piekarnictwie, mleczarstwie czy nawet w myjniach samochodowych. Paliwo rozładowujemy do specjalnych zbiorników przeznaczonych do oleju opałowego. Produkt jest o obniżonej stawce akcyzy, dlatego nie stosuje się go do zasilania silników.

Charakterystyka dostarczanego przez nas oleju opałowego lekkiego poświadcza mnogość jego zalet. Oprócz bezpieczeństwa użytkowania zapewnia dłuższą żywotność urządzeń grzewczych oraz bardzo prostą obsługę instalacji grzewczej. Pełne bezpieczeństwo zapewniają również wysoka temperatura zapłonu, która chroni przed ryzykiem przypadkowego wybuchu, a także niska zawartość siarki. Produkt jest wzbogacony w dodatki uszlachetniające, które optymalizują proces spalania i dzięki temu wydłużają żywotność urządzeń grzewczych.

Oferowane przez nas produkty są nowoczesnymi rozwiązaniami najwyższej jakości spełniającymi światowe normy pod względem parametrów eksploatacyjnych. Spełniają również wszystkie wymagania ochrony środowiska naturalnego. Skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji daje nam pewność, że produkty są zgodne z najwyższymi standardami, Państwu zaś – poczucie bezpieczeństwa i gwarancję oczekiwanej klasy jakości.

Olej opałowy
  • Dobra jakość paliwa
  • Atrakcyjna cena
  • Spełnia światowe wymogi
Skontaktuj się za nami zapytaj o oferte:
Tel: 500 500 500