500 500 500 | KONTAKT@GOIL.PL

Zbiorniki

Na paliwo ciekłe

Wynajem - zbiorników

Zgodnie z wymaganymi normami i troską o ochronę środowiska przywiązujemy dużą wagę również do rozładunku paliwa. Dopilnujemy, aby pozostawione paliwo było składowane z zachowaniem obowiązujących zasad i nie stwarzało przy tym żadnego zagrożenia. Ponieważ  z  wielką  starannością  dbamy o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższej  jakości  usług,  oferujemy  naszym  klientom preferencyjne warunki    na    zakup    lub   wynajem  stacjonarnych  i  przewoźnych zbiorników.

Zbiorniki te służą do składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Wyposażone są we wszystkie konieczne elementy takie jak liczniki, pompy czy przepływomierze. Tak przygotowane z pewnością najlepiej spełnią swoją funkcję i ułatwią użytkowanie.

 Oprócz tego dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby zbiorniki, które przekazujemy w Państwa posiadaniebyły zabezpieczone, solidne i funkcjonalne. Rodzaj zbiornika dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Wielkość zbiornika dobieramy ze względu na częstotliwość dostaw oleju napędowego. W tym celu wykonujemy specjalne prognozy, które ułatwią wybór odpowiedniego magazynu zgodnie z jego późniejszymi zastosowaniami.

Jeśli przetrzymywanie zakupionego paliwa stwarza jakikolwiek problem, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi rzetelni doradcy skonsultują się z Państwem oraz ustalą wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące zamówienia zbiorników. Odpowiedzą również na Państwa zapotrzebowanie konkretną i okazyjną ofertą. Otrzymają Państwo wówczas propozycję wypożyczenia zbiornika do składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego.

 

  • Wysoka jakość produktu
  • Estetyczny wygląd
  • Bezpieczeństwo
Zbiorniki
Skontaktuj się za nami zapytaj o oferte:
Tel: 500 500 500